De hamvraag is natuurlijk wat Rob van Schaik nu, terugkijkend, ziet als toegevoegde waarde van zijn MSc opleiding IT Management. Op deze vraag antwoordt hij zonder aarzelen: “De waarde zit ‘m in het andere denkraam dat je door de studie ontwikkelt. Een ander pluspunt zijn de vaardigheden op managementgebied. Denk aan de manier waarop je programma’s opzet, hoe je ze definieert, hoe je met de betrokken mensen kunt omgaan, enzovoorts.”

Kosteloos downloaden (PDF)
Download (264KB) kosteloos het volledige interview met Rob van Schaik, Program & Change Manager bij ING, waarin hij vertelt over zijn ervaringen met de MSc opleiding IT Management die hij bij DNV Academy volgde (Tekst: Arnoud van Gemeren, Tijdschrift IT Management).
Meer informatie
Wilt u meer informatie over de MSc IT Management of de MSc IT Architecture die wij in samenwerking met de Britse Middlesex University aanbieden? Kijk dan op de betreffende pagina's of neem contact op met DNV-CIBIT via e-mail of telefoonnummer 030-2308989.
Datum: woensdag 3 juni 2009
